Facebook
Kontakti
Galerija
Psiholog
Pedagog
Knjižnica
Oglasna ploča
Početna
Škola
Obrazovni programi
Nastavni planovi
Upisi
Nastavni materijali
Maturanti
Obrazovanje odraslih

Završetak prvog polugodišta

Raspored rada-kraj 1.pol.
22.12.2014.Zadnji dan nastave u 1.pol.
23.12.2014.-Sjednice Razrednih vijeća(RV)
1.a-8,00
1.b-8,15
1.c-8,30
1.d-8,45
2.a-9,00
2.b-9,15
2.c-9,30
2.d-9,45
3.a-10,00
3.b-10,15
3.c-10,30
3.d-10,45
4.a-11,00

Poslije sjednice R.V. podjela izvješća o uspjehu učenicima.
Sjednica N.V. u 11,30 sati.

Sjednice razrednih vijeća-dnevni red:
1.Negativne ocjene po predmetima i učenicima
2.Izostanci učenika i odgojne mjere
3.Donošenje ocjene vladanja
4.Realizacija fonda sati po predmetima

Sjednicama su dužni prisustvovati svi nastavnici(koji predaju u razredu),stručni suradnici i učenici.Razrednici su dužni utvrditi nazočnost istih,na početku sjednice.

Ravnatelj:
Darko Bašić,prof.

Autor:  dbasic/Kategorija:  Novosti

Nema oznaka

Naši učenici

Učenik 2.a razreda David Salamon trenira plivanje već 12 godina. Član je juniorske ekipe Plivačkog kluba Primorje. U tom napornom sportu dosad je postigao brojne uspjehe na brojnim klupskim, regionalnim, državnim i međunarodnim takmičenjima.
Najznačajniji rezultati ove godine su mu osvojena dva 1. mjesta u disciplini 50m i 200m leđno, 2. mjesto na 100m leđno te tri prva mjesta u štafetama 4x100m slobodno, 4x200m slobodno, 4x100m mješovito na Regionalnom prvenstvu Hrvatske,na Prvenstvu Hrvatske u plivanju(27.3.-30.3.2014.)za dobne kategorije na kojem su nastupili 512 plivačica i plivača iz 33 hrvatska kluba od kategorije kadeta do seniora.Na prvenstvu David je osvojio dvije brončane medalje. Do trećeg mjesta doplivao je u muškoj štafeti 4 x 200m slobodno i 4 x 100m slobodno.

Autor:  dbasic/Kategorija:  Novosti

Nema oznaka

Radovi maturanata



Prvi primorsko-goranski solarni automobil, čiji su tvorci maturanti Igor Pomazan, Franco Peršić i Toni Grgurina
Mentor: Boris Caput

Autor:  mklanjac/Kategorija:  Novosti

Nema oznaka

Udžbenici 2014./2015.

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske na temelju članka 23. Zakona o udžbenicima za osnovnu i srednju školu (Narodne novine, broj 27/10, 55/11, 101/13) objavilo je 1. lipnja 2014. Konačne liste odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava prema odabiru stručnih aktiva u školama.

Popis odabranih udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava za EIOŠ:
udžbenici

Autor:  mklanjac/Kategorija:  Novosti

Nema oznaka

Upisi



Sve informacije o upisu u EIOŠ možete naći u izborniku UPISI

Autor:  mklanjac/Kategorija:  Novosti

Nema oznaka

Sretan Uskrs!

Autor:  mklanjac/Kategorija:  Novosti

Nema oznaka

Infokup 2014

21. veljače 2014. održan je Infokup 2014 – natjecanje iz informatike/računalstva, županijska razina - na kojem su sudjelovali učenici 3. A razreda: Filip Babić (4. mjesto u Primorsko-goranskoj županiji), Antonio Olajoš (14. mjesto) i Filip Rumac (18. mjesto) u kategoriji Osnove informatike.

Autor:  mklanjac/Kategorija:  Novosti

Nema oznaka

Dodjela nagrade "Faust Vrančić"

Godišnju Državnu nagradu "Faust Vrančić" za izniman doprinos u razvoju i unapređenju tehničke kulture u Republici Hrvatskoj za 2013.godinu dobio je naš kolega Boris Caput,mag.edu.

Autor:  dbasic/Kategorija:  Novosti

Nema oznaka

Dobitnici godišnje nagrade Saveza inovatora PGŽ


Na svečanosti podjele nagrada i priznanja mladim inovatorima Primorsko-goranske županije naša Škola dobila je godišnju nagradu "Ivan Luppis" za 2013.g.zbog iznimnih zasluga i postignuća u inovacijskoj djelatnosti.Čestitke svim učenicima i mentorima!

Autor:  dbasic/Kategorija:  Novosti

Nema oznaka

INOVA 2013.



Na upravo održanom 38.hrvatskom salonu inovacija s međunarodnim sudjelovanjem INOVA 2013.,koji je održan u Zagrebu od 12.do 17.11.2013.,učenici naše Škole osvojili su tri zlatne,dvije srebrne i dvije brončane medalje.
Zlato su osvojili Luka Prelec i mentor Boris Caput za"Regulaciju i kontrolu brzine vozila",Filip Bradarić i mentor Boris Caput za "3D printer",Marko Pokorni,Marin Krajcar i mentor Marko Segnan za rad "Električno poljoprivredno vozilo".Srebrne medalje osvojili su Matteo Mrkogača i Mentor Boris Caput za rad "Autić upravljan pametnim telefonom",Davor Butorac i mentor Drago Krajina za rad "Led nosač cvijeća".Brončane medalje osvojili su Danijel Kramer i mentor Drago Krajina za rad "Sustav video nadzora",Sardo Ninić i mentor Dean Caput za rad "Portalna puška".

Autor:  dbasic/Kategorija:  Novosti

Nema oznaka

>>>

EIOŠ: 1912. - 2012.

Slika 1 Slika 2 Slika 3 Slika 4 Slika 5 Slika 6 Slika 7 Slika 8 Slika 9 Slika 10 Slika 11 Slika 12 Slika 13 Slika 14

Oznake

Nema oznaka